Hitoktatás

Pályázati felhívás!

Az elmúlt évek sikeres pályázatai alapján folytatni kívánjuk a megkezdett hagyományt az idei évben is. Ezért a Pécsi Egyházmegye szabadon választott technikájú képzőművészeti alkotások elkészítésére  pályázatot hirdet óvodás, általános és középiskolás diákok számára.

TÉMA:

• Az én óvodám

• Az én iskolám

Pályázni lehet bármilyen technikával készített alkotásokkal.
A pályamunkákat kérjük beküldeni a 7624 Pécs, Szent István tér 23. Pécsi Egyházmegye címre — feltüntetve rajta az óvodás vagy iskolás nevét, életkorát, intézményének nevét és jelölve rajta: pályázat 2014.

Beküldési határidő: 2014. március 28. (péntek)

Elbírálás, ünnepélyes díjkiosztás: 2014. április 26-án az Egyházmegyei Pedagógus Napon történik. A művek ekkor kiállításra kerülnek. A legszínvonalasabb alkotásokat értékes díjakkal jutalmazzuk.

A Pécsi Egyházmegye segédanyag-honlapja katekéták számára

Törvénytár Elmélkedések Módszertan Jó gyakorlatok JátéktárProgramokHasznos linkekIrodalom, tankönyvekFórum

Ajánlott böngésző
Az oldalhoz ajánlott böngészőt
ingyenesen letöltheti itt!

Hasznos oldalak:

Kis magyar legendárium

Örömhírre hangolva

MKPK OHB

e-evangélium - Olvasd! Éld! Hírdesd!

Az Imaórák liturgiája

Pécsi Egyházmegye